![](http://13.mysch.gr/el/wp-content/uploads/2023/11/2_10_23_8-1.jpg)
10η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού
Τη Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023 στο πλαίσιο της 10ης Πανελλήνιας Ημέρας Σχολικού Αθλητισμού, το σχολείο μας συμμετείχε με αθλητικές δραστηριότητες που υλοποιήθηκαν στο Εθνικό Στάδιο Καλαμάτας. Με προτροπή του γυμναστή Πέτρου Μαυροειδή οι Ε΄ και Στ΄ τάξεις μετέβησαν με ποδήλατα ακολουθώντας τον Κώδικα Οδικής Ασφάλειας με τη χρήση του ποδηλατόδρομου. Όλα τα παιδιά φορούσαν κράνη […]
Continue reading 10η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού