![](http://13.mysch.gr/el/wp-content/uploads/2023/11/18_5_22_3.jpg)
Αρχαιολογικό Μουσείο Καλαμάτας: ” τα άνθη της πινακίδας” .
Στις 18 Μαΐου 2022 το Μουσείο σήμερα βγήκε από τα τείχη του, πήγε στην 9η Ανθοκομική Έκθεση Καλαμάτας στο Δημοτικό Πάρκο Σιδηροδρόμων και πραγματοποιήθηκε το εκπαιδευτικό πρόγραμμα ” τα άνθη της πινακίδας” στο πλαίσιο των εκπαιδευτικών και βιωματικών δράσεων του Δήμου. Οι μικροί μαθητές από το 13ο Δημοτικό σχολείο Καλαμάτας ταξίδεψαν μαζί μας νοερά σε […]
Continue reading Αρχαιολογικό Μουσείο Καλαμάτας: ” τα άνθη της πινακίδας” .